Αθήνα 29 Νοεμβρίου 2018

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ

 

Κατά τη διενέργεια των αρχαιρεσιών της 29ης Νοεμβρίου 2018 για την ανάδειξη :

α) Διοικητικού Συμβουλίου της ΕΝΩΣΗΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΔΜΗΕ Α.Ε.,

β) Εξελεγκτικής Επιτροπής,

γ) Αντιπροσώπων στη ΓΕΝ.Ο.Π. ΔΕΗ,

δ) Αντιπροσώπων στο ΕΚΑ

 

Α) Για την εκλογή του  Διοικητικού Συμβουλίου και της  Εξελεγκτικής Επιτροπής της  ΕΝΩΣΗΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΑΔΜΗΕ Α.Ε. , ευρέθησαν τα ακόλουθα ψηφοδέλτια  :

  • ΕΓΚΥΡΑ: 250 για το Δ.Σ. και 250 για την  Εξελεγκτική Επιτροπή
  • AKYΡΑ:  2  για το Δ.Σ. και    2  για την Εξελεγκτική Επιτροπή
  • ΛΕΥΚΑ:   0  για το Δ.Σ. και    0  για την Εξελεγκτική Επιτροπή

ΣΥΝΟΛΟ:    252  για το Δ.Σ. και  252 για την Εξελεγκτική Επιτροπή

ΕΛΑΒΑΝ :

Ι. Για το Διοικητικό Συμβούλιο  και εκλέγονται κατά σειρά πλειοψηφίας οι :

  1. ΜΑΡΤΖΑΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (170)
  2. ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ (101)
  3. ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (89)
  4. ΣΑΡΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ (80)
  5. ΒΟΥΒΟΥΛΟΥΔΑ ΕΛΕΝΗ (57)
  6. ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ (56)
  7. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (51)
  8. ΜΙΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (40)
  9. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (31)
  10. ΒΛΑΧΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (31)
  11. ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (31)
  12. ΜΠΟΥΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (31)
  13. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (30)
  14. ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (30)
  15. ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (28)

Αναπληρωματικά Μέλη:

  1. ΚΑΡΑΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (27)
  2. ΣΤΕΛΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (26)
  3. ΑΔΑΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ( 25)
  4. ΝΤΑΚΟΥΡΗΣ ΑΡΗΣ (23)
  5. ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (22)
  6. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (21)
  7. ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ (20)
  8. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (19)
  9. ΠΑΛΗΜΕΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ( 19)
  10. ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (16)

ΙΙ) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή και  εκλέγονται κατά σειρά πλειοψηφίας οι :

  1. ΚΑΡΑΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (97)
  2. ΑΔΑΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (85)

Αναπληρωματικά  Μέλη:

  1. ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (62)
  2. ΝΤΑΚΟΥΡΗΣ ΑΡΗΣ (50)

Β) Για την εκλογή αντιπροσώπων στην ΓΕΝΟΠ ΔΕΗ – ΚΗΕ και στο ΕΚΑ , ευρέθησαν τα ακόλουθα ψηφοδέλτια

  • ΕΓΚΥΡΑ: 223
  • AKYΡΑ: 3
  • ΛΕΥΚΑ: 0

ΣΥΝΟΛΟ  :  226

ΕΛΑΒΑΝ :

Ι) Για τους Αντιπροσώπους στη «ΓΕΝ.Ο.Π. Δ.Ε.Η.» και  εκλέγονται κατά σειρά πλειοψηφίας οι :

  1. ΜΑΡΤΖΑΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (172)
  2. ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (142)
  3. ΣΑΡΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ (92)

Αναπληρωματικά  Μέλη:

  1. ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ (83)
  2. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (55)
  3. ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ( 43)
  4. ΚΑΡΑΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (41)
  5. ΒΛΑΧΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (35)
  6. ΠΑΛΗΜΕΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ( 28)

ΙΙ) Για τους Αντιπροσώπους στο «ΕΚΑ » και εκλέγονται κατά σειρά πλειοψηφίας οι :

  1. ΜΑΡΤΖΑΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (176)
  2. ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (148)
  3. ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ (113)

Αναπληρωματικά  Μέλη:

4.ΚΑΡΑΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ   (64)

5.ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (54

6.ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (52)

 

Η Εφορευτική επιτροπή ευχαριστεί θερμά όλους τους Συναδέλφους για την καθολική συμμετοχή τους και την τήρηση της ορθής  διαδικασίας  .

 

Η ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

  Ευαγγελινού Μαρίνα  – Γιαννάκα  Ελευθερία – Τσουτσάνη Βασιλική

 

 

Μοίρασε το ...

Στείλε το να το δουν και οι φίλοι σου