Για μια ακόμη φορά δώσαμε το “παρόν” σε μια αθλητική διοργάνωση που αναδεικνύει το μαζικό αθλητισμό , προάγει τις αξίες του αθλητισμού , συγκεντρώνει χιλιάδες δρομείς και αποτελεί πραγματική γιορτή για την Αθήνα.
Για μια ακόμη φορά δώσαμε το “παρόν” σε μια αθλητική διοργάνωση που αναδεικνύει το μαζικό αθλητισμό , προάγει τις αξίες του αθλητισμού , συγκεντρώνει χιλιάδες δρομείς και αποτελεί πραγματική γιορτή για την Αθήνα.